Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>yeni konu aç<  |  forum ana sayfa -- > Genel -- > Politika

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
2014 de ESKİŞEHİR Büyükşehir Bld.Bşk.lığı için 80 yaşında YILMAZ bey mi yoksa 50 yaşında ERMAN GÖLET mi...
Yazar Mesaj
gazimk | Offline 29 Eylül 2010 Çarşamba 18:55  2014 de ESKİŞEHİR Büyükşehir Bld.Bşk.lığı için 80 yaşında YILMAZ bey mi yoksa 50 yaşında ERMAN GÖLET mi...
...bence tartışmasız ERMAN GÖLET... 
Yazar Mesaj
MucahiT_ | Offline 30 Eylül 2010 Perşembe 12:21  bence erman bey olsun..
Erman göleti ben cocukken tanıyorum.gayet güzel cevresi vardı babası öğretmendi.yetişme tarzıda terbiyeliydi.aslında bu kardeşimizi beledıyenın basına diksek iyi olur.Erman beyi bana sorun siz.yıllar evvel tunalı mh.akar sokakta oturdu ama o zaman cocukdu.temizdir kendisi..hürmetler sunarıM. 
Yazar Mesaj
redd | Offline 30 Eylül 2010 Perşembe 17:58  
erhan gölet, ?????????br'CHP'nin başvurusu sonucunda ilçe seçim kurulunun almış olduğu bir karar da mevcut değildir. Bizler CHP İl Başkanı Erman Gölet'in düzenlediği basın toplantısında belirtmiş olduğu gibi 5 Eylül tarihinden itibaren Odunpazarı ilçe seçim kurulunun almış olduğu karar gereğince bilboardlar eşit şekilde partilere dağıtılmıştır. Bizde 5 Eylül tarihinden önce bilboardlardaki olan yerleri kirasını ödeyerek kullandık ve tamamen yasal olan bu kullanımlar çerçevesinde Erman Gölet tarafından görevlendiren ve kendisini CHP'nin gençlik kolları olduğunu söyleyen arkadaşlar tarafından AK Parti'nin afişlerinin bulunduğu bilboarlara zarar verildi. Bizde zarar verildiği sırada olay yerine milletvekillerimizle beraber gelerek bu kişileri suçüstü yakaladık. Bu kişilere bilboardlara neden zarar verildiğini sorduğumuzda, bu kişiler, (bunlar yasal olarak asılmadı, bizde bunları indiriyoruz), peki bunların yasal olup olmadığına siz mi? karar vereceksiniz dediğimizde, (siz bu afişleri yasal olarak asmadınız) cevabını verdiler.' brbrCHP İl Başkanı Erman Gölet tarafından organize edilen bu kişilerin afişleri yırttıklarını itiraf ettiklerini söyleyen Koca, sözlerini şöyle sürdürdü: brbr'Olay yerinde yaptıklarını itiraf ettiklerini yaptıklarını itiraf etti bunu da itiraf ediyorlar bilboardlarımızın tamamını yırtarak zarar vermişlerdir. Bizde buna müdahalede bulunduk emniyet mensuplarını çağırdık ve olayla ilgili tutanak tutuldu. Daha sonra Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gittik burada CHP Eskişehir Milletvekili Murat Sönmez, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Murat Mercan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nedim Öztürk, CHP İl Başkanı Erman Gölet'te oraya geldi. CHP'liler orada şu ifadeye kullandılar bu gençler zarar görmesin affedin dediler, bizde olur dedik bizde birileri tarafından örgütlenen gençlerin zarar görmesini istemedik ve sadece şunu istedik bizim yasal olmayan hiç bir adımımız olmadı ama bunun karşılığında siz sürekli açıklamalarda bulunuyorsunuz. Yanlış ifadeler kullanıyorsunuz, hakaretlere varan gerek partimize, gerek şahsımıza hakaretlere var ifadeler kullanıyorsunuz bir bundan dolayı iki bu bilboarları yırtmış olmanızdan dolayı özür dilemenizi bekliyoruz dedik, maalesef oralı olmadılar. Kendi milletvekilleri aslında bunu kabul ettiler fakat CHP İl Başkanı özür dilemeyi kabul etmediği gibi birde tutup tekrar açıklamalarda bulunuyorlar. Ben sadece şunu söylemek istiyorum artık insaf diyorum, artık edep yahu diyorum.' brbrKoca, Erman Gölet'in kendilerinden özür dilemediği taktirde yasal sürecin devam edeceğini bildirdi. br 
Yazar Mesaj
redd | Offline 30 Eylül 2010 Perşembe 18:04  erhan gölet ten ilginç destek!!!!!!!!!!
CHP İL BAŞKANINDAN DESTEKbrbrCHP Eskişehir İl Başkanı Erman Gölet, Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’ya destek veren açıklamada bulundu. Avcı hakkında İçişleri Bakanlığı’nın soruşturma açmasını eleştiren Gölet, yaptığı yazılı açıklamasında şunları söyledi:br“Hanefi Avcı’nın işaret ettiği güçler hemen harekete geçip hakkında soruşturma başlattı. Devletin Avcı hakkında soruşturma açması değil, onu koruması ve iddiaları araştırması gerekir. 8 yıldır komutanlara, hakimlere, savcılara dokunmak serbest, ama cemaatlere dokunmak yasaktır. Sayın Emniyet Müdürümüzün yazdığı kitabın bir şok etkisi yaparak uyanışı sağlamasını umut ediyoruz 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 8080
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com