Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>yeni konu aç<  |  forum ana sayfa -- > Genel -- > Geyik

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
Çark Etme Rekoruda Ona Ait
Yazar Mesaj
point | Offline 8 Şubat 2011 Salı 17:26  Çark Etme Rekoruda Ona Ait
Seçimlerde oy kullanamayan parti lideri olarak Gunisse giren Kılıçdaroğlunun iddialı olduğu diğer bu konuda çark etme konusu.. Bu konuda da rakip tanımadığını adeta ispatlamak için yarısıyor..

U' dönüşlerini alışkınlık haline getiren Kılıçdaroğlu, kamuoyundan gelen tepkiler üzerine Ergenekon sanıklarını milletvekili yaparak hapisten çıkarma planından da çark etti. Kılıçdaroğlu daha önce adaylık, başörtüsü, resepsiyon ve çarşaf liste konusunda da verdiği sözleri tutmamıştı.

CHP'nin bazı Ergenekon sanıklarını milletvekili yaparak hapisten çıkarma projesi kamuoyundan tepki alınca Kılıçdaroğlu, yeni bir 'u' dönüşü yaptı. Kılıçdaroğlu, dün grup toplantısının ardından Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ın aday gösterilip gösterilmeyeceğini soran gazetecilere "Öyle bir şey yok" cevabını verdi. Kılıçdaroğlu, akşam milletvekillerine verdiği yemekli toplantıya gelişinde ise "İsteyen aday adaylığı için başvurabilir. Yasal bir engel yok. Ama partinin bir karar yok" diye sabahki konuşmasını tashih etti. CHP Lideri, "Bu konuda parti içinde görüş ayrılığı var mı?" sorusuna da "Olabilir de olmayabilirde. Partide yüz binlerce üye var" diye kaçamak bir cevap verdi.

Kılıçdaroğlu, Bursa ziyaretinde de Ergenekon sanıklarına yeşil ışık yakarak tartışmanın fitilini ateşlemiş, son olarak Denizli gezisinde, "Her talebe saygılıyız, niye böyle bir talep geldi diye bir şey diyemeyiz ama sonuçta karar verecek olan parti organları" diyerek açık kapı bırakmıştı.

CHP Grup Başkanvekili olduğu dönemden itibaren çarklarıyla dikkat çeken Kılıçdaroğlu, başörtüsü, genel af, adaylığı ve Dersim konularında da çark etmişti. Kılıçdaroğlu'nun çarklarının bir bölümü şu şekilde:

DERSİM: Kılıçdaroğlu, grup başkanvekilliği döneminde CHP Bursa Milletvekili Onur Öymen'in "Kurtuluş Savaşı'nda, Şeyh Sait isyanında, Dersim isyanında, Kıbrıs'ta analar ağlamadı mı? Kimse 'analar ağlamasın, mücadeleyi durduralım' dedi mi?" sözlerine tepki gösterdi. Baykal'ın Öymen'den yana tavır alması üzerine ilk dikkat çeken 'u' dönüşünü yaptı.

ADAYLIK MESELESİ: Baykal kaset skandalıyla başkanlığa veda edince ismi işaret edilen Kılıçdaroğlu, kesinlikle aday olmadığını açıkladı.

ETRO GÖMLEK: Kurultay'a fiyatı 500 lirayı bulan Etro gömlekle çıktı. Haber olunca "Parasını ben verdim" diyerek kendini savundu. Fatura başkasının adına çıkınca ise sessizliğe büründü.

BAŞÖRTÜSÜ AÇILIMI: Referandumdaki vaadi başörtüsüne özgürlüktü. Başbakan Erdoğan'ın "yasa teklifi hazırlayalım" önerisi üzerine birçok şart öne sürdü.

GENEL AF: Referandumdaki bir diğer vaadi terör suçlularını da kapsayan 'genel af'tı. Tepkiler üzerine affı bir daha ağzına almadı.

KÜRT AÇILIMI: Kürt açılımı ile ortaya çıktı. Fakat Kürt lafını bile ağzına almazken "Güneydoğu sorununun ekonomik kalkınma ile çözeriz" noktasında kaldı.

HAVUZLU VİLLA: Erdoğan'ın 'havuzlu villada' oturduğu gerekçesiyle eleştirdi ama kendisinin bir havuzlu villaya sahip olduğu ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu bunun üzerine yavaş yavaş havuzlu villa konusunu gündemden düşürdü.

RESEPSİYON: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün29 Ekimresepsiyonuna katılacağının sinyalini verdi. CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, TBMM'de Kılıçdaroğlu ve parti yönetiminin resepsiyona katılmayacağını açıkladı. Kılıçdaroğlu da resepsiyona katılmaktan vazgeçti.

ÇARŞAF LİSTE: Partide Önder Sav ve adamlarını tasfiye için olağanüstü kurultaya gitme kararı alınca parti yönetiminin çarşaf listeyle oluşacağı sözünü verdi. Fakat kurultayda delegelerin karşısına blok liste ile çıktı. Böylece Sav'ın adamları listeyi delemediler.

ÖN SEÇİMLE VEKİLLİK: Milletvekili aday adaylarının belirlenmesi için illerde ön seçim yapılacağını vaat etti. Sonra örgüt hazır değil denilerek ön seçim merkez yoklamasına, merkez yoklaması da eğilim yoklamasına dönüştü.

DARBEYE KILIF: Darbelere gerekçe gösterilen TSK İç Hizmetler Kanunu'nun 35. maddesinin kaldırılması için çağrıda bulundu. CHP ise bu maddeyi kaldırmak yerine adeta darbeye yasal kılıf hazırladı. 
Yazar Mesaj
point | Offline 8 Şubat 2011 Salı 17:27  Kılıçdaroğlu’nun 15 çarkı
Kemal Kılıçdaroğlu nerlerde çark etmişti ? Kılıçdaroğlu'nun 15 çarkı

Kemal Kılıçdaroğlu çark etti, yok patladı, yok yok balon gibi uçtu sonra fıss diye sonup düştü gibi haberler gündemi renklendirmişti. Baykal çok aranacak diye düşünürken Kılıçdaroğlu yaptığı gaflarla Baykal'ın Hocası olduğunu gösterdi . İşte sayın Kılıçdaroğlu nun kıvırmaları, yok yok Kılıçdaroğlu gafları, yok buda olmadı. Kılıçdaroğlu çarkları karşınızda arkadaşlar hemde tam 15 tane renkli renkli taze taze cici cici okuyalım

1-Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilere verdiği yeni yıl resepsiyonunda Fenerbahçe tutkusunun sebebini "Çocukluğumuzda Lefter çok iyi bir kaleciydi, ondan etkilenip Fenerli oldum." Şeklinde açıkladı. O sırada Lefter'in kaleci olmadığını hatırlayan bir gazeteci devreye girdi: "Efendim bildiğim kadarıyla Lefter kalecilik yapmadı." Kılıçdaroğlu da biraz şaşkın: "Sanırım bir ara yaptı." cevabını verdi.

2-Referandum öncesi darbelere gerekçe oluşturduğu belirtilen TSK İç Hizmetler Kanunu'nun 35. maddesinin kaldırılmasına yönelik teklifte bulanan CHP bundan da geri adım attı. Bir kanun teklifiyle maddenin metinden çıkarılmasını isteyeceklerini belirten CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra yaptığı açıklamada 'tamamen kaldırma' yerine 35. maddenin değiştirilmesini isteyeceklerini söyledi.

3-12 Eylül referandumu öncesi son 'hayır' mitingini İstanbul'da gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, burada oy kullanamayacağını anlayınca Ankara'ya gitti. Ancak Ankara'da da seçmen kaydı çıkmamıştı. YSK ile yoğun görüşme trafiğine giren CHP yönetimi başarılı olamadı. Halbuki 6 Ağustos günü Zaman Gazetesi Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamayacağını duyurmuştu.

4-İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açılışı için şehre gelen Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Belediye Meclis Salonu'nda verdiği brifinginde 'denizleri' karıştırdı. İzmir Körfezi'nin temizlendiği anlatılırken, "Başkan Haliç'i temizleyecek ve İzmirliler Haliç'te yüzecek." dedi.

5-Ağustos ayında çıktığı Karadeniz turun kapsamanda Hopa'da halka seslenen Kılıçdaroğlu, 2005 yılında ölen Kazım Koyuncu'ya selam gönderdi. Kılıçdaroğlu "Kazım Koyuncu gibi bir sanatçınız var, yürekli bir sanatçı tuttuğunu koparan bir karakter. Bir Karadeniz fırtınası. Ona da burdan selam gönderiyoruz" diye seslendi.

6-Kaset skandalından sonra istifa eden Deniz Baykal'ın yerine CHP Genel Başkanlığı'na aday olup olmayacağı yönündeki sorulara Kılıçdaroğlu, "aday olmayacağım" cevabı vermişti. Ancak bir gün sonra "Seçmeni ve örgütü ile partimizin ve kamuoyumuzun gösterdiği büyük ilgi ve destekten güç alarak 22 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek olan 33. Olağan Kurultay'da CHP Genel Başkanlığı'na aday olacağımı kamuoyuna duyurmayı önemli bir görev sayıyorum." diyerek kendini yalanlamış oldu.

7-Kılıçdaroğlu Kastamonululara hitap ederken, "İstiklal Marşı şairimizin" Kastamonu'da Kurtuluş Savaşımızı desteklemek için "fetva verdiğini" söylemiş ve bunu iki kez tekrar etmişti. Oysa fetva vermek için Mehmet Âkif Ersoy'un dini bakımdan da hukuki bakımdan da yetkisi yoktu. Kasım 1920'de istiklal şairimizin Nasrullah Camii'nde Milli Mücadele'ye destek vermek için yaptığı şey "fetva vermek" değildi; "vaaz vermek"ti!

8-Tarih 26 Ağustos. Kılıçdaroğulu memleketi Tunceli'de. Kalabalığın verdiği heyecandan mı bilinmez "Biz sayın Başbakan gibi, söz verip sözünün arkasında duran bir insan değiliz." sözlerini ağzından kaçırıveriyor.

9-Kılıçdaroğlu'nun Tunceli'deki ikinci gafı ise 'genel af' sözü vermesi. "'Hayır' deyin, toplumsal mutabakatla, kardeşçe, doğudan batıya, güneyden kuzeye herkese özgürce genel affın yolu açılsın. " diyen Kılıçdaroğlu, bu affın PKK'lıları da kapsayacağını düşünmedi. Üç gün sonra Kayseri mitinginde ''Terör suçlarından müebbet hapse mahkum olanlar af yasaları çıksa bile ömür boyu hapiste kalırlar diye bir hüküm var'', Ankara da "Affın, terörün tamamen gündemden kalkmasından sonra düşünülebileceği" açıklamasını yapan Kılıçdaroğlu'na Ankara'dan iki tepki geldi. Birincisi "Genel Başkan öyle demek istemedi". İkinci tepki ise "Genel affın söz konusu olamayacağı" yönündeydi

10-CHP'li Onur Öymen'in Dersim isyanının kanlı şekilde bastırılmasını savunan ifadelerinin ardından Kılıçdaroğlu memleketi Tunceli'de, "Onur Öymen gereğini yapmak zorundadır. Gereğini yaptığı zaman CHP'yi, CHP'li milletvekillerini, CHP'lileri rahatlatmış olacaktır." diyerek istifa çağrısı yaptı. Ankara'ya döndüğünde ise, "O iş artık bitti. Bizim misyonumuz partiyi zayıflatmak değil, güçlendirmektir." diyerek ağız değiştirdi.

Kaynak: http://www.elestiriyoruz.com/guncel-haberler/kemal-kilicdaroglu-nerlerde-cark-etmisti-kilicdaroglu'nun-15-carki/msg47842/#ixzz1DNiYhOKO
Kaynak: Elestirel Haber

Yazar Mesaj
point | Offline 8 Şubat 2011 Salı 17:28  saymakla bitmez ama :)
Saymakla bitmez ama birde kamera sakasının karikatürü vardı çok hos

Yazar Mesaj
point | Offline 8 Şubat 2011 Salı 17:30  Tarihe Geçen ’Kılıçdaroğlu Gafları’Kemal
Tarihe Geçen 'Kılıçdaroğlu Gafları'Kemal Kılıçdaroğlu söylemleri ve gülümseten gaflarıyla siyasete yeni bir renk ve soluk getirdi.

Deniz Baykal'ın istifa etmesinin ardından CHP'nin başına geçen Kemal Kılıçdaroğlu söylemleri ve gülümseten gaflarıyla siyasete yeni bir renk ve soluk getirdi.

CHP'nin başına geçişi de kamuoyunda oluşan "önce söyleyip sonra vazgeçer" tezini güçlendirir nitelikteydi.

Çünkü Kılıçdaroğlu "Aday olmayacağım" açıklamasından sadece bir gün sonra geri adım atıp aday olduğunu söylemişti.

Peki o günden bugüne kadar neler yaptı ve neler söyledi CHP lideri?

İşte akılda kalan birkaç örnek...

1-Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilere verdiği yeni yıl resepsiyonunda Fenerbahçe tutkusunun sebebini "Çocukluğumuzda Lefter çok iyi bir kaleciydi, ondan etkilenip Fenerli oldum." Şeklinde açıkladı.

O sırada Lefter'in kaleci olmadığını hatırlayan bir gazeteci devreye girdi: "Efendim bildiğim kadarıyla Lefter kalecilik yapmadı." Kılıçdaroğlu da biraz şaşkın: "Sanırım bir ara yaptı." cevabını verdi.

2-Referandum öncesi darbelere gerekçe oluşturduğu belirtilen TSK İç Hizmetler Kanunu'nun 35. maddesinin kaldırılmasına yönelik teklifte bulanan CHP bundan da geri adım attı. Bir kanun teklifiyle maddenin metinden çıkarılmasını isteyeceklerini belirten CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra yaptığı açıklamada 'tamamen kaldırma' yerine 35. maddenin değiştirilmesini isteyeceklerini söyledi.

3-12 Eylül referandumu öncesi son 'hayır' mitingini İstanbul'da gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, burada oy kullanamayacağını anlayınca Ankara'ya gitti. Ancak Ankara'da da seçmen kaydı çıkmamıştı. YSK ile yoğun görüşme trafiğine giren CHP yönetimi başarılı olamadı. Halbuki 6 Ağustos günü Zaman Gazetesi Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamayacağını duyurmuştu.

İZMİRLİLER HALİÇ'TE YÜZECEK!

4-İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açılışı için şehre gelen Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Belediye Meclis Salonu'nda verdiği brifinginde 'denizleri' karıştırdı. İzmir Körfezi'nin temizlendiği anlatılırken, "Başkan Haliç'i temizleyecek ve İzmirliler Haliç'te yüzecek." dedi.

5-Ağustos ayında çıktığı Karadeniz turun kapsamanda Hopa'da halka seslenen Kılıçdaroğlu, 2005 yılında ölen Kazım Koyuncu'ya selam gönderdi. Kılıçdaroğlu "Kazım Koyuncu gibi bir sanatçınız var, yürekli bir sanatçı tuttuğunu koparan bir karakter. Bir Karadeniz fırtınası. Ona da burdan selam gönderiyoruz" diye seslendi.

6-Kaset skandalından sonra istifa eden Deniz Baykal'ın yerine CHP Genel Başkanlığı'na aday olup olmayacağı yönündeki sorulara Kılıçdaroğlu, "aday olmayacağım" cevabı vermişti. Ancak bir gün sonra "Seçmeni ve örgütü ile partimizin ve kamuoyumuzun gösterdiği büyük ilgi ve destekten güç alarak 22 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek olan 33. Olağan Kurultay'da CHP Genel Başkanlığı'na aday olacağımı kamuoyuna duyurmayı önemli bir görev sayıyorum." diyerek kendini yalanlamış oldu.

7-Kılıçdaroğlu Kastamonululara hitap ederken, "İstiklal Marşı şairimizin" Kastamonu'da Kurtuluş Savaşımızı desteklemek için "fetva verdiğini" söylemiş ve bunu iki kez tekrar etmişti. Oysa fetva vermek için Mehmet Âkif Ersoy'un dini bakımdan da hukuki bakımdan da yetkisi yoktu. Kasım 1920'de istiklal şairimizin Nasrullah Camii'nde Milli Mücadele'ye destek vermek için yaptığı şey "fetva vermek" değildi; "vaaz vermek"ti!

8-Tarih 26 Ağustos. Kılıçdaroğulu memleketi Tunceli'de. Kalabalığın verdiği heyecandan mı bilinmez "Biz sayın Başbakan gibi, söz verip sözünün arkasında duran bir insan değiliz." sözlerini ağzından kaçırıveriyor.

9-Kılıçdaroğlu'nun Tunceli'deki ikinci gafı ise 'genel af' sözü vermesi. "'Hayır' deyin, toplumsal mutabakatla, kardeşçe, doğudan batıya, güneyden kuzeye herkese özgürce genel affın yolu açılsın. " diyen Kılıçdaroğlu, bu affın PKK'lıları da kapsayacağını düşünmedi.

Üç gün sonra Kayseri mitinginde ''Terör suçlarından müebbet hapse mahkum olanlar af yasaları çıksa bile ömür boyu hapiste kalırlar diye bir hüküm var'', Ankara'da da "Affın, terörün tamamen gündemden kalkmasından sonra düşünülebileceği" açıklamasını yapan Kılıçdaroğlu'na Ankara'dan iki tepki geldi. Birincisi "Genel Başkan öyle demek istemedi". İkinci tepki ise "Genel affın söz konusu olamayacağı" yönündeydi.

10-CHP'li Onur Öymen'in Dersim isyanının kanlı şekilde bastırılmasını savunan ifadelerinin ardından Kılıçdaroğlu memleketi Tunceli'de, "Onur Öymen gereğini yapmak zorundadır. Gereğini yaptığı zaman CHP'yi, CHP'li milletvekillerini, CHP'lileri rahatlatmış olacaktır." diyerek istifa çağrısı yaptı. Ankara'ya döndüğünde ise, "O iş artık bitti. Bizim misyonumuz partiyi zayıflatmak değil, güçlendirmektir." diyerek ağız değiştirdi.

11-Bir gazeteye yaptığı açıklamada başörtüsü sorunuyla ilgili olarak "Onu bize bıraksınlar. Terörü de çözeceğiz, türban sorununu da çözeceğiz." demişti. Haberin yayınlanmasının ardından akşam saatlerinde CHP'den "Kızlar türbanla üniversiteye gidecek ifadesi kullanılmamıştır" şeklinde açıklama yapılmıştı.

12-Show TV'de Ali Kırca'nın konuğu olan Kılıçdaroğlu, İstanbul'u ne kadar iyi bildiğini anlatmak için, "Ben Nurtepe'yi de biliyorum. Kağıttepe'yi de biliyorum." ifadesini kullandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın, kendisini televizyonda tartışmaya bağıran Kılıçdaroğlu'na cevabı da bu dil sürçmesi üzerinden olmuştu: "Kağıthane'ye, 'Kağıttepe' diyen biriyle neyi tartışacağım?"

13-Yine aynı seçim döneminde Gültepe'yi ilçe olarak göstermişti. Kadir Topbaş da kendisine "Sayın Kılıçdaroğlu'na İstanbul Şehir Rehberi verebiliriz. Böylece Gültepe'nin İstanbul'da bir ilçe değil semt olduğunu öğrenebilir." göndermesinde bulunmuştu.

14-İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sırasında ekmeği "40 kuruşa" vereceklerini iddia etmişti. Halbuki İstanbul'da 300 gramlık ekmek o zaman zaten 40 kuruştu.

stratejikboyut.com 
Yazar Mesaj
point | Offline 8 Haziran 2011 Çarşamba 16:21  KILIÇDAROĞLU REKORUNU YENİLEDİ
KILIÇDAROĞLU REKORUNU YENİLEDİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu daha önce 25 saniye olan çark etme rekorunu yeniledi. Kılıçdaroğlu bu sefer bir rekora imza atarak söylediği cümleyi 6 saniye içinde yalanladı

Seçim sürecinde her fırsatta Başbakan Erdoğan’ı televizyonlarda tartışmaya çağıran CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün konuk olduğu Habertürk’teki Fatih Altaylı’nın “Teke Tek” programında bu önerisini yeniledi.

Başbakan Erdoğan’ı bilgisizlikle suçlayan Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın karşısına çıkamayacağını söyledi.

Ve sonrasında canlı yayında daha önce 25 saniye olan çarketme rekorunu yeniledi.

İşte noktasına virgülüne dokunmadan Kılıçdaroğlu ile Fatih Altaylı arasında geçen konuşma ve Kılıçdarolu’nun müthiş çarkedişi;

Kılıçdaroğlu: Samimi söylüyorum Onun maskesini indireceğim. İster sosyal güvenlik konusunda, ister dış politika konusunda, ister herhangi bir konuda isterse ekonomi konusunda gelsin karşıma. Ben eminim gelemez. Niye gelemez biliyor musunuz? Bilgisi yeterli değil. Çünkü o camlara bakmadan konuşma şansı da yoktur.

Fatih Altaylı: Camlar dediğiniz?

Kılıçdaroğlu: Promter. Bunu çok samimiyetle söylüyorum. Gelsin karşıma, devletin arşivlerini alsın. Arzu ediyorsa istediği bakanı da getirebilir, hatta bakanlar kurulunu da getirebilir. Söz veriyorum tek başıma çıkacam. ÇÜNKÜ BEN HER KONUYU BİLİRİM.

Fatih Altaylı: Bütün Bakanlar Kurulu’na karşı tek başına çıkacaksınız. Ve o bakanların konularını bakanlardan daha iyi mi bileceksiniz?

Kılıçdaroğlu: Hayır, öyle bir iddiam yok. Onun (Başbakan’ı kastediyor) arzu ettiği konu neyse sosyal güvenlikle ilgili gelsin ben o konuda yetkinim. Hiç endişem yok…

("Ben her konuyu bilirim" sözüyle "öyle bir iddiam yok" sözü arasında sadece 6 saniye var)

Evet Kılıçdaroğlu ile Fatih Altaylı arasında geçen diyalog böyle. Burada aslında iki kez çark etme durumu var.

Kılıçdaroğlu başlangıçta Başbakan’ı tartışmaya çağırırken konu sınırı koymuyor. İster dış politika, ister sosyal güvenlik ister ekonomi ve isterse her konuda diyor. Ama sonunda şöyle çarkediyor: Sosyal güvenlikle ilgili her konuda onunla tartışırım, yetkinim diyor.

Diğer çarkedişi ise daha bomba.

Başbakan’ı tartışamaya çağırırken Bakanlar Kurulu’nu da al gel diyen Kılıçdaroğlu şu sözü söylüyor: BEN HER KONUYU BİLİRİM.

Altaylı araya giriyor ve bakanların konularını bakanlardan daha iyi mi bileceksiniz diye soruyor. Kılıçdaroğlu ise saniyesinde hemen çarkediyor: “ÖYLE BİR İDDİAM YOK”

Az önce her konuyu bilirim, bakanlarını da al gel diyen Kılıçdaroğlu birkaç saniye sonra öyle bir iddiam yok diyor.

İŞTE O ANLAR;

[code][/code]

DAHA ÖNCE 25 SANİYEDE ÇARK ETMİŞTİ

NTV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, önce seçim anketlerine inanmadığını söylemiş sonra da "AKP'nin oyu düşüşte, anketler bunu gösteriyor demişti.

İşte o bölüm

Anketler mi yalan, oyların yükselmesi mi?

NTV’de ‘Seçime Doğru’ programında “Ben anketlere inanmıyorum, bir kere onu baştan söyleyeyim” diyen Kemal Kılıçdaroğlu aradan 25 saniye geçtikten sonra “Bizim oyumuz yükselişte, AKP’nin oyu düşüşte. Bütün anketler bunu gösteriyor. ” diyerek daha dakika olmadan kendisiyle çelişkiye düşmüştü.
[/code] 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 23571
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com