Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
Yüreğinden bir selam yolla ey Sevgili!
Yazar Mesaj
kai | Offline 2 Şubat 2011 Çarşamba 18:43  Yüreğinden bir selam yolla ey Sevgili!
Yüreğinden bir selam yolla ey Sevgili! Sevginle, hasretinle bir selam yolla yüreğime… Bir “nefes” kadar yakın olmak varken, bir “hasret” kadar uzak olmayayım sana… yüreğine… Hadi!! Yüreğinin en ücra köşesinden bir selam yolla bana.brbrYüreğim haykırmak istiyor seni… sevdanı… seni sen yapan her şeyini… Hasretin yağıyor yüreğime, evrendeki tüm hasretler kıskanıyor hasretini. Hüznün, yağmur gibi yağıyor gönlüme, tüm hüzünler hüzünlerine hüzün katıyor, görünce hüznünü. Aklıma “sevgin” geliyor, tüm yüreklerdeki “sevgi”ler, göz yaşı döküyor yayılınca “sevgin”. Yüreğim coşuyor, geceye haykırmak istiyor söyleyemediği her şeyi…brbrYüreğinden bir selam yolla bana… Yüreğim, selamını bekliyor Sevgili! Selamına biraz sevgini kat, biraz buseni... Ya da hiçbir şeyini katma. Bir selam bile yeter bana. Bana selam yolla ey Sevgili, ama yüreğinden olsun.brbrEy Sevgili! Yüreğim seni bekliyor. Yüreğimden çıkmak isterken, büsbütün kazınıyorsun yüreğime… gönlüme… ruhuma… Kazınıyorsun beynime, yaptığım her işe… Yaptığım her işte SEN oluyorsun ve bunun içindir ki yaptığım her iş hatırlatıyor seni bana. Dile geliyor seni düşününce, yüreğim. Gece olunca haykırmak istiyor geceye, zor tutuyorum. SEN gelince haykırsın, haykıracak neyi varsa. Sen duydukça, o haykırsın geceye, haykıracak bir şeyi kalmayana kadar…brbrYıldızlara seni anlatıyor yüreğim, gecenin maviliğinde SEN parlıyorsun tüm yıldızlara inat. Yıldızlar seni bana anlatıyor, yüreğim de seni onlara… Yıldızlar gibisin sen de… Onlar kadar güzel, onlar kadar ulaşılmaz… Ama ulaşılmazlığın bir gün sona erecek Sevgili, bekle…brbrSusmaktan yorgun yüreğime bir selam yolla ey Sevgili! Ya da yollama selamı. O kendi alsın selamını, götürsün nereye götürecekse ve haykırsın haykıracak neyi varsa. Korkma bu sefer tutmayacağım onu. Haykırsın… Haykırsın… Dile gelsin tüm hücrelerim, onlar da katılsın gece haykırışlarına. Yüreğimi tutmayacağım Sevgili! Çünkü kapındayım. Aç kapını… Yüreğimi sana getirdim. Aç yüreğini, yüreğime… Ver selamını. Ya da verme… Ben vereyim sana, yüreğimi. Sende kalsın, sana haykırsın, haykıramadıklarını ve sana coşsun, coşulacak neyi varsa! Ey Sevgili, yüreğimi bıraktım sana! Sana emanet yüreğim. Bak, yine haykırmak istiyor. Bu sefer tutmayacağım. brbrSana bırakıyorum yüreğimi, hayatımın anlamını…brbrHadi yüreğim! Haykır, haykıracak neyin varsa. Sevgini… Sevdiğini… Sevdiğine yandığını… Sevdanın yanık yüreğini… Hadi yüreğim, bak yine gece doğuyor. Zaman senin zamanın. Söyleyemediğin ne varsa içinde, her şeyi, her şeyini, her şeyimi haykır şimdi geceyebrbrzor beee zorrrr 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 12278
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com