Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
büyük adamsın
Yazar Mesaj
SenSei | Offline 5 Ekim 2009 Pazartesi 20:05  büyük adamsın
siteye her girişimdee wiea arkadaşımıza uyuz;gıcık oluyodum.. muhabbeti cekilmez iki laf yapılmaz ters adamdı bana göre biyandan da korkuyom ama kanal sahibiye kendisi sitedede cogu kişiyi tanışmış kaynaşmıssınn adar diyede sesimi cıkaramıyom ondandırki fazla muhabbet etmek tende hep kacmışımdır..herneyse adamın içine indim ki ne göreyim kabalıgının yanındaa içindee cocuksu ark niyet taşımayan fitne düşünmüyen biri gördümm.. söledigim hiç bişeye kızmayan bazen takan bazen sölediklerime takmayan biri... belki bizler geciciyiz ama kendisi bişiler üretmiş ve böle bisite yapmışş herşeyden önce elllerine kolların asalık bu site için gecirmiş oldugu emege ve zamanına da ayrıyetten tşk ederim.. beni en mutlu eden ne oldu: bir gün önce yani(04.10.2009)günü bi şarkı sölemiştim kendisi kızmıştı saolsun ki siteye forum bölgesine müzikleri eklemiş vee cok sevdigim şarkıyı eklemişş söledigim şarkıyı begenmeyen kişi yani wiea 22 defa dinlemiş bir gün içinde ) herşey için site adına tşk eder başarılarının ömür boyu devamını dilerim...... 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 31912
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com